• Niedługo: Izrael, Białoruś, Singapur, Wietnam, Laos, Kambodża
Hiszpania

luty 2018

Słowo wstępu

Drugi raz odwiedziłem Hiszpanię. Podoba mi się klimat w tym kraju, zarówno jeśli chodzi o ludzi, jedzenie, atmosferę na ulicach czy architekturę. Świetne tapasy i owoce morza, do tego wino i nic więcej nie potrzeba :) Podczas trzech dni pobytu było słońce, deszcz i śnieg. Do Hiszpanii pewnie kiedyś jeszcze wrócę, bo do zaoferowania ma bardzo dużo.

Kilka porad

Informacje praktyczne

  • Polecam bardzo dobrą aplikację na komórkę Citymapper z rozkładami jazdy transportu publicznego.
  • Jeśli zamierzasz często korzystać z komunikacji publicznej, wtedy warto roważyć zakup karty Tourist Travel Pass (do zakupu na stacjach metra). Dzięki niej można wygodnie podróżować po mieście korzystając z prawie wszystkich publicznych środków transportu.

Koszty podróży

Poniżej znajduje się moje bardzo subiektywne porównanie cen zastanych w miejscu podróży do cen jakie mamy w Polsce. Wartość 100% to ceny tak jak w Polsce. Kolor zielony oznacza, że pozycja jest tańsza. Kolor czerwony oznacza, że pozycja jest droższa. Im bliżej 0% tym jest taniej.
Noclegi - 140%
Transport - 140%
Jedzenie - 150%
Bilety wstępów - 160%

Mapa 

Madryt

 

Toledo

 

Jedzenie
Dodaj komentarz: 

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone gwiazdką *. Twój adres email nie zostanie opublikowany, nie jest też wymagany.
 

Komentarze (0):

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.